یک موش بلای جان نیروگاه هسته ای!

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۵۵
یک موش بلای جان نیروگاه هسته ای!
3 دسامبر 2017 ... نیروی موشکی ارتش یمن اعلام کرد که یک موشک کروز را به‌سوی نیروگاه‌های هسته‌ای «براکه» ابوظبی شلیک کرده است.
2 سپتامبر 2017 ... به گزارش روز شنبه ایرنا از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، این شخص قبلا مرتکب قتل شده بود که دراعترافات خود اظهارکرد: پس از اقدام به قتل مهدی با خبر شدم که او در بیمارستان فوت شده است، سایه مرگ و اعدام را بالای سر خود دیدم و در این مدت آوا دختر یک ساله ام را مجسم می کردم که چگونه با یتیمی و بدون داشتن ...
17 نوامبر 2015 ... فرآیند تولید انرژی الکتریکی از انرژی هسته‌ای چرخه‌ی بسیار بلندبالایی دارد. اما آخرین مرحله از تولید انرژی که در نیروگاه هسته‌ای انجام می‌شود، تفاوت چندانی با نیروگاهی که در آن سوخت مورد استفاده زغال سنگ یا سوخت‌های فسیلی است، ندارد.
25 آوريل 2011 ... 26 آوریل 1986، قسمت چهار راكتور RBMK در نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل در اوكراین در جریان یك آزمایش از كنترل خارج شد و انفجار عظیمی را در ساختمان راكتور ایجاد ... اما 28 آتش‌نشان و كارگرانی كه راكتور را تمیز كردند تنها در فاصله سه ماه بعد از حادثه به دلیل بیماری‌های ناشی از پرتوهای رادیواكتیو و ایست قلبی جان سپردند.
با قيمت هاي بالاي نفت، نيروگاه هاي هسته اي مثل قارچ پس از باران سر از زمين بر مي آورند. همه خانه هاي امروزه ما از شيشه ... 'تعداد افرادي که به دليل تشعشعات حاصل از فاجعه چرنوبيل، بدترين حادثه هسته اي جهان، جان خود را از دست داده اند، تاکنون 56 نفر مي باشد ... سازمان ملل در روز ...... (بالتازار گارسيان) کاپيتان، موش ها و مسافرين درجه يک

خوش آمدید

بستن