کنکور

رو گردونه کلیک کن ، جایزه بگیر

نجات ۱۵۰ مسافر گرفتار برف و کولاک در جاده تکاب - شاهیندژ | رکنا

8 دسامبر 2017 ... حوادث رکنا: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تکاب گفت: بیش از ۱۵۰ نفر از مسافران خودرو‌های گرفتار شده در برف و کولاک در جاده تکاب- شاهیندژ با تلاش راهداران و نیرو‌های امدادی نجات یافتند.

ایرنا - نجات 150 مسافر گرفتار برف و کولاک در جاده تکاب- شاهیندژ

7 دسامبر 2017 ... مهاباد- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تکاب گفت: بیش از 150 نفر از مسافران خودرو های گرفتار شده در برف و کولاک در جاده تکاب- شاهیندژ با تلاش راهداران و نیروهای امدادی نجات یافتند.
8 دسامبر 2017 ... بارش برف و کولاک شدید بیش از 50 خودروی سواری،گرفتار شده در برف و کولاک در جاده تکاب- شاهیندژ با تلاش راهداران و نیروهای امدادی نجات یافتند.
26 نوامبر 2017 ... معاون جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از گرفتار شدن 34 خودرو در برف و کولاک کیلومتر 40 محور شاهرود-آزادشهر خبر داد و گفت: این خودروها شامل 32 خودرو سبک و 2 خودرو سنگین و نیمه سنگین بودند که با کمک امدادرسانان از برف و کولاک این محور نجات یافتند. یحیایی افزود: امدادرسانان در این عملیات به 102 مسافر گرفتار در ...

نجات 150 مسافر گرفتار برف و کولاک در جاده تکاب- شاهیندژ | رییس ...

8 دسامبر 2017 ... رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تکاب گفت: بیش از 150 نفر از مسافران خودرو های گرفتار شده در برف و کولاک در جاده تکاب- شاهیندژ با تلاش راهداران و نیرو های امدادی نجات یافتند. - به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسکانیوز،جعفر سعیدی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تکاب افزود. بارش برف و کولاک شدید بیش از ...

نجات مسافران از برف و کولاک در خلخال + تصاویر | صدا و سیما | خبروان

8 دسامبر 2017 ... عصر امروز بیش از 300 خودرو با سرنشینان به علت کولاک شدید برف در گردنه الماس با تلاش راهداران، پلیس راه و امدادگران از مرگ حتمی نجات یافتند.

نجات 150 مسافر گرفتار برف و کولاک در جاده تکاب- شاهیندژ - قطره

7 دسامبر 2017 ... جعفر سعیدی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش برف و کولاک شدید بیش از 50 خودروی سواری و باری را. ... برف گیر سه راهی گوی آغاج در محور تکاب - شاهیندر با تلاش نیروهای امداد و نجات جاده ای پایگاه مایین بلاغ و راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تکاب نجات یافته و به مسیر خود ادامه دادند.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: کنکور

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com